Zahřívací víkend (2 noci)

Poptávkový formulář

cena balíčku od 7 200,- Kč (pro 2 osoby)

wellness_tip_Marienbad_Hotels
AKCE:15% sleva na všechny typu pobytů v termínu 01.06. - 30.06.2016.

Zahřívací víkend

Balíček pro 1 osobu obsahuje:

 • 2x ubytování
 • 1x horké svařené víno při příjezdu
 • 2x polopenze – (snídaně formou bohatého bufetu, večeře při svíčkách)
 • 2x romantická večeře pro dva – (při svíčkách u krbu)
 • 1x masáž lávovými kamínky – (celková)
 • 1x přísadová koupel s aroma esencí NEBO s rašelinovým extraktem
 • 10% sleva – (na všechny balneo a wellness procedury vč. masáží)
 • 1x venkovní vířivka – (vychutnejte si jedinečnou venkovní vířivku (40C) s krásným výhledem do okolí a láhví sektu nebo vína dle vlastního výběru)
 • 1x infračervená sauna – (infračervené záření prohřívá lidské tělo do daleko větší hloubky a mnohem efektivněji než tradiční sauna)
 • Cena zahrnuje: fitness místnost, nordic walking hůlky, zahrada s lehátkami, župan, pantofle, trezor, W-LAN v pokojích nebo v internetovém koutku, bezpečné parkování u hotelu.
 • 23. 12. – 12.3. (mimo Vánoce a Silvestr)

Poptávkový formulář

Informace o hotelu Swisshouse

Nově zrekonstruovaný lázeňský wellness hotel SwissHouse ve stylu Feng Shui navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních.

Hotel nabízí lázeňské a wellness pobyty ve dvanácti velmi prostorných apartmánech a pokojích. Uspořádání a ubytovací kapacita hotelu umožňuje vytvořit příjemnou domácí atmosféru s individuálním přístupem.

Hotel se nachází na jižním svahu lázeňských parků a chráněného území Slavkovského lesa, nedaleko léčivých pramenů Ferdinand a Rudolf, v lázeňské zóně na dosah od centra města.

Apartmány rodinného hotelu SwissHouse jsou zařízeny v moderním stylu podle zásad Feng Šuej. Vybaveny jsou vanou nebo sprchou, fénem, županem, TV, DVD, WiFi, minibarem, trezorem. Je zde možnost dvou i více přistýlek a samostatného vaření v plně vybavených kuchyňkách. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Trocha historie: Na místě současného Švýcarského domu stála od konce 18 století vyhlášená kavárna podobného jména (Švýcarský Dvůr), která byla v roce 1945 nahrazena výrobou Mariánsko-lázeňských oplatků.

Jejím zakladatelem byl pan Josef Homolka, který v letech 1892-1988 stál u zrodu poválečné výroby českých oplatek. Vyučil se ve Vídni cukrářem a v roce 1923 se mu po mnoha zkouškách podařilo vyrobit čokoládové oplatky, které si nechal patentovat v šesti státech.

Stravování: V útulné hotelové restauraci si můžete vychutnat mimo klasická české jídla, která jsou hlavním programem naší nabídky, i speciality z různých koutů světa. Dle přání Vám nabídne hotel možnosti dietního nebo vegetariánského menu. Hosté mohou využít možnosti venkovních prostorů. Za teplého počasí si nenechte ujít posezení na venkovní terase s výhledem do hotelové zahrady a okolí.

Spa & Wellness služby: poskytují se přímo v hotelu, ve dvanácti oddělených místnostech wellness centra v nadzemním patře s krásným výhledem do okolí. Při procedurách má každý klient zaručeno soukromí. Individuální a komplexní přístup vede k prevenci, zmírnění, eventualně k odstranění zdravotních problémů a k regeneraci duševních i tělesných sil. Kromě běžných lázeňských procedur zde najdete unikátní a prověřené metody a to jak klasické tak i alternativní terapie. Nabízené procedury: slatinný zábal, oxygenoterapie, lymfatická drenáž, magnetoterapie, ušní svíčka, ihalace minerálního pramene, různé zábaly, plynové injekce, různé druhy masáží, koupelí, apod.  Hotel má k dispozici infračervenou saunu, finskou saunu a vyhřívaný venkovní whirpool, malou fitness místnost.

Hotelové vybavení a služby

Freunde
Romantik
Wettbewerb

Všeobecné podmínky

Příjezd: 14:00 - 20:00

Odjezd: 12:00, pozdní odjezd možný

Storno podmínky: 28 dní před příjezdem 0%, 27-21dní 10%, 20-14dní 20%, 13-7dní 40%, 6-1den 80%. Při předčasném odjezdu nebo No Show je účtován stornopoplatek ve výši 100% ze zbývající ceny.

Akceptované kreditní karty

Euro/Mastercard
Diners Club
Maestro
American Express
Visa

Tento balíček není momentálně aktuální, zkuste si vybrat jiný