Hotel Spa Resort Hvězda

Domů / Danubius Hotely / Hotel Spa Resort Hvězda

 • Exteriér hotelu Hvězda=Exterier hotel Hvězda
 • Dvoulůžkový pokoj Premium hotel Hvězda
 • Dvoulůžkový pokoj Premium hotel Hvězda
 • Dvoulůžkový pokoj Superior Plus část Imperial
 • Dvoulůžkový pokoj Superior Plus část Imperial
 • Jednolůžkový pokoj Superior Plus část Imperial
 • Jednolůžkový pokoj Superior Plus část Imperial
 • Suite hotel Hvězda
 • Suite hotel Hvězda
 • Suite hotel Hvězda
 • Apartment hotel Hvězda
 • Apartement hotel Hvězda
 • Pokoj Suite plus část Imperial
 • Pokoj Suite plus část Imperial
 • Pokoj Suite plus část Imperial
 • Pokoj Suite plus část Imperial
 • Bazén hotel Hvězda
 • Bazén hotel Hvězda
 • Sauna hotel Hvězda
 • Solná jeskyně hotel Hvězda
 • Minerální vana hotel Hvězda
 • Masáž hotel Hvězda
 • CO2 suchá plynová obálka hotel Hvězda
 • Tepidarium hotel Hvězda
 • Balbínův pramen v hotelu Hvězda
 • Restaurace hotel Hvězda
 • Restaurace hotel Hvězda
 • Hvězda Café Imperial
 • Hvězda Café Imperial
 • Atrium hotel Hvězda
Speciální akce: při rezervaci do 31.07.19 obdržíte u každého termínu:
✔   5% slevu při pobytu do 7 nocí
✔ 10% slevu při pobytu od 7 nocí
✔ parkování zdarma
Akce:
✔    7=6, 14=12 a 21=18 u kategorie Premium na všechny typy pobytů v termínu od 01.06. do 31.07.19 a u všech kategorií a pobytů v termínu od 01.08. do 31.08.19, platné pro nové rezervace
✔    5% sleva od 01.05. do 23.12.19 na léčebné pobyty od 6 nocí při rezervaci do 60 dnů před příjezdem
✔ 10% sleva od 01.05. do 23.12.19 na léčebné pobyty od 13 nocí při rezervaci do 60 dnů před příjezdem
✔ 10% sleva od 01.12. do 23.12.19 na léčebné pobyty od 7 nocí; u kategorie Premium navíc dárek

4 důvody proč do Hotel Spa Resort Hvězda


Hotel s historií
Velký bazén
Dětské programy
Termíny Pokoj/Noc
14.04.2019 - 31.10.20194 340 Kč
01.11.2019 - 30.11.20193 680 Kč
01.12.2019 - 26.12.20193 140 Kč
27.12.2019 - 07.01.20204 340 Kč

Zobrazit všechny termíny a pokoje >>
Hodnocení hotelu

91%

Nejnovější hodnocení

Ráda bych poděkovala zaměstnancům hotelu i terapeutům za jejich práci, ochotu a vstřícnost, jimiž zpříjemnili můj týdenní pobyt v lázních.

90%

Dagmar V., Brno

Přátelé, 12. července 2019

Pobytové balíčky Hotel Spa Resort Hvězda


Lázeňské pobyty
package promo image

Relaxační lázeňská dovolená - (7 nocí)

12 Procedur 7 Nocí Cena za osobu v DP

od 16 240 Kč


package promo image

Klasický léčebný pobyt - (7 nocí)

24 Procedur 7 Nocí Cena za osobu v DP

od 19 600 Kč


package promo image

Minikúra - (6 nocí)

12 Procedur 6 Nocí Cena za osobu v DP

od 14 220 Kč


package promo image

Minikúra - (5 nocí)

10 Procedur 5 Nocí Cena za osobu v DP

od 11 850 Kč


package promo image

Minikúra - (4 noci)

8 Procedur 4 Nocí Cena za osobu v DP

od 3 220 Kč


package promo image

Minikúra - (3 noci)

6 Procedur 3 Nocí Cena za osobu v DP

od 6 440 Kč


Wellness pobyty
package promo image

Mini Relax - (2 noci)

3 Procedur 2 Nocí Cena za osobu v DP

od 4 840 Kč


package promo image

Štíhlá linie - (7 nocí)

27 Procedur 7 Nocí Cena za osobu v DP

od 30 100 Kč


package promo image

Wellness Star - (3 noci)

4 Procedur 3 Nocí Cena za osobu v DP

od 6 570 Kč


package promo image

Beauty Wellness - (3 noci)

5 Procedur 3 Nocí Cena za osobu v DP

od 7 200 Kč


package promo image

Advent - (3 noci)

3 Procedur 3 Nocí Cena za osobu v DP

od 6 750 Kč


Silvestrovské pobyty
package promo image

Silvestrovský pobyt 2019 - (7 nocí)

10 Procedur 7 Noci Cena za osobu v DP

od 25 920 Kč


Vanoční pobyty
package promo image

Vánoce - (6 nocí)

6 Procedur 6 Noci Cena pro za osobu v DP

od 14 670 Kč


O Hotel Spa Resort Hvězda


Oznámení:
☞  Hotelový bazén je z důvodu plánované údržby v období 09.12. - 15.12.19 uzavřen!!! Hosté mohou využít bazén na hotelu Nové Lázně (propojeno koridorem).  ☜

O Hotel Spa Resort Hvězda

Užijte si hvězdný pobyt v Health Spa Resortu Hvězda jehož budova je jedna z nejkrásnějších v celých Mariánských Lázních. Hotel spadá pod vyhlášenou a proslulou síť Danubius Hotels Group, takže luxus a komfort je zaručen. Ze všech hotelů ve městě má právě Health Spa Resort Hvězda největší lázeňský bazén a navíc je chodbou přímo propojen s historickým komplexem Římských lázní. Resort má navíc vlastní minerální pramen.

Wellness & Balneo

Každý, kdo touží po pořádné dávce odpočinku, by měl zavítat do hotelového wellness centra. To se pyšní největším lázeňským bazénem v celých Mariánských Lázních, nad kterým visí světlo ve tvaru hvězdy. Součástí bazénů jsou chrliče a další vodní i rehabilitační atrakce. Dále je tu vířivka, sauna, parní lázeň, tepidárium a čajový koutek s relaxačními prostory. Aby to nebylo málo, hotel je chodbou přímo propojený s oblíbenými Římskými lázněmi.

Odpočinout si můžete u jedné z masáží (thajská, relaxační, tradiční, lávovými kameny, detoxikační, atd.), během zábalu, případně ve fitness či na skupinovém cvičení.

K dispozici je také kosmetický salon, který nabízí řadu zkrášlovacích procedur jako je ošetření Icoone či Comfort Zone, během kterých jsou používány pouze produkty prvotřídní kvality.

Léčení

V Health Spa Resortu Hvězda se specializují na léčbu nemocí pohybového a dýchacího ústrojí, ledvin a močových cest, ale také na onkologická, metabolická a gynekologická onemocnění. Nachází se tu tři lékařské ordinace a v nabídce najdete spoustu léčebných procedur při kterých se využívá směs tří pramenů (Karolínina, Rudolfova, Křízového). Vyzkoušejte třeba plynové koupele či injekce, slatinné zábaly, elektroterapii, inhalaci, minerální koupel, hydroterapii, fyzioterapii a další. Hotel má také vlastní minerální pramen.

Kvalitu nabízených lázeňských služeb stvrzuje český certifikát MEDISPA, který resort obdržel. Specializací hotelu jsou také dětské programy a hubnoucí kúry.

Restaurace

V Health Spa Resortu Hvězda si pochutnáte v restauraci Franz Josef jejíž původní interiéry jsou vybaveny v honosném stylu – nechybí křišťálové lustry, nádherné závěsy či štukovaný strop. Podávají se zde speciality české i mezinárodní kuchyně a to včetně dietních jídel (redukční, diabetická, vegetariánská, …). Snídaně i večeře se podávají formou bohatého bufetu a nechybí koutek Healthy Choice se zdravou stravou. Vital obědy jsou výživné, podávané formou bufetu a doplněné i salátovým bufetem.

Během dne můžete zavítat na alkoholický či nealkoholický nápoj do Lobby Lounge s příjemným posezením, televizí i internetovým koutkem. Na kávu či lahodný dezert potom jděte do kavárny Imperial, ve které se pravidelně pořádají taneční večery.

Vybavení hotelu

Hned při vstupu do Health Spa Resortu Hvězda vás okouzlí jeho interiéry, kterým dominují zajímavě řešené výtahy ve zlaté barvě. Na nonstop otevřené recepci vám splní každé přání. 

Hotel má výtah a je bezbariérový, je tedy ideální i pro handicapované hosty.

Pobyt zde je skvělý pro rodiny s dětmi. K dispozici je venkovní dětské hřiště a za poplatek také hlídání. Na pokoj je možné umístit jednu přistýlku (za příplatek).

Na pobyt bohužel není možné vzít domácího mazlíčka.

Wifi internet na pokojích a v internetovém koutku zdarma.

Parkování je možné na parkovišti Health Spa Resortu či v podzemních garážích v Imperialu (za poplatek). K dispozici je i dobíjecí stanice pro elektromobily.

Vybavení pokojů

Health Spa Resort Hvězda má k dispozici 105 pokojů ve čtyřech různých kategoriích. Všechny pokoje jsou nekuřácké, některé z nich jsou bezbariérové a vhodné pro alergiky. Vybaveny jsou kvalitním a stylovým nábytkem, některé jsou laděny do teplých barev jako je červená či oranžová, jiné zase do příjemných odstínů zelené.

Premium dvoulůžkový pokoj se nachází na jižní straně a je nově renovovaný. Vybaven je pohodlnou postelí, televizí, klimatizací, telefonem, Wifi internetem, USB, minibarem, setem na kávu a čaj, sejfem a žehlícím setem. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou, bidetem a fénem.

Premium jednolůžkový pokoj je vybaven stejně jako Premium dvoulůžkový pokoj.

Superior Plus má skvělý výhled a najdete v něm pohodlné lůžko, televizi, telefon, Wifi internet, minibar a sejf. Dále koupelnu se sprchou či vanou a fénem.

Junior Suite je prostorný rohový pokoj s komfortním lůžkem, televizí, telefonem, Wifi internetem, minibarem a sejfem. V koupelně je vana a fén.

Poloha hotelu

Dokážete si představit ideálnější polohu hotelu než v srdci Mariánských Lázní na Goethově náměstí, ze kterého je to jen pár kroků k Římskokatolickému kostelu Nanebevzetí Panny Marie, Ambrožovu pramenu, Karolíninu pramenu, hlavní Kolonádě či populární Zpívající fontáně? To snad nikdo. A právě zde stojí jedna z nejkrásnějších budov města, a to Health Spa Resort Hvězda.

K hotelu se pohodlně dostanete autem. Pozor, vjezd do lázeňského území je bezplatný pouze v den příjezdu a odjezdu – při předložení rezervace. Ostatní dny je třeba zakoupit jednorázové povolení k vjezdu či výjezdu do lázeňského území na parkovacích automatech.

Zajímavosti

Historie přepychové budovy hotelu se datuje do roku 1905. Pyšnit se může architektonicky skvostným Atriem, kde se často pořádají různé výstavy.

Hotel stojí na Goethově náměstí, které je pojmenováno po známém básníkovi z Německa, který se právě zde poprvé potkal s Ulrikou – svou láskou. Mezi další známé hosty patří i anglický král Edward VII.

Pobyt v Health Spa Resortu Hvězda je ideální pro náročné klienty, kteří touží po luxusu, komfortu, ale také odpočinku. Ten zaručí prostorný lázeňský bazén, bohatá nabídka wellness, ale i populární Římské lázně, se kterými je resort přímo propojen koridorem. Navíc má hotel vlastní minerální pramen. Health Spa Resort Hvězda je součástí věhlasné sítě Danubius Hotels Group a nachází se v samotném srdci Mariánských Lázní.

 

Všeobecné podmínky

Příjezd

Od 14:00


Odjezd

Do 12:00


Storno

REZERVACE DO 3 POKOJŮ: do 3 dnů před příjezdem - zdarma, 2 dny před příjezdem - 100% z ceny první noci, méně jak 2 dny před příjezdem - 50% z celkové částky; REZERVACE OD 4 POKOJŮ: do 7 dnů před příjezdem - zdarma, 6 dnů před příjezdem a méně - 50% z celkové částky


Kontakt

Rádi Vám s pobytem poradíme přímo na míru.

Zavolejte nám na +420 777 722 045. Případně nám napište přes Kontaktní formulář.


Akceptované kreditní karty

Karty


Certifikáty hotelu

Certifikáty

TUV certification healing europe spa image

Ceny Hotel Spa Resort Hvězda
Hlavní 2019: 27.12.2019 - 07.01.2020, 14.04.2019 - 31.10.2019
Položka Cena
Dvoulůžkový pokoj Premium - Hvězda - 2 osoby 5 860 Kč
Jednolůžkový pokoj Premium - Hvězda - 1 osobu 3 180 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior Plus s výhledem - Hvězda - 2 osoby 5 860 Kč
Junior Suite - Hvězda - 2 osoby 6 120 Kč
Suite - Hvězda - 2 osoby 6 360 Kč
Suite de Luxe - Hvězda - 2 osoby 8 120 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior Plus - Imperial - 2 osoby 5 100 Kč
Jednolůžkový pokoj Superior Plus - Imperial - 1 osobu 2 800 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior Plus s výhledem - Imperial - 2 osoby 5 600 Kč
Suite - Imperial - 2 osoby 5 860 Kč
Suite Plus - Imperial - 2 osoby 7 360 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior - Neapol - 2 osoby 4 340 Kč
Jednolůžkový pokoj Superior - Neapol - 1 osobu 2 420 Kč
Jednolůžkový pokoj Superior Plus s výhledem - Imperial - 1 osobu 3 050 Kč
Vedlejší 2019: 01.11.2019 - 30.11.2019
Položka Cena
Dvoulůžkový pokoj Premium - Hvězda - 2 osoby 5 200 Kč
Jednolůžkový pokoj Premium - Hvězda - 1 osobu 2 850 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior Plus s výhledem - Hvězda - 2 osoby 5 200 Kč
Junior Suite - Hvězda - 2 osoby 5 460 Kč
Suite - Hvězda - 2 osoby 5 700 Kč
Suite de Luxe - Hvězda - 2 osoby 7 460 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior Plus - Imperial - 2 osoby 4 440 Kč
Jednolůžkový pokoj Superior Plus - Imperial - 1 osobu 2 470 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior Plus s výhledem - Imperial - 2 osoby 4 940 Kč
Suite - Imperial - 2 osoby 5 200 Kč
Suite Plus - Imperial - 2 osoby 6 700 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior - Neapol - 2 osoby 3 680 Kč
Jednolůžkový pokoj Superior - Neapol - 1 osobu 2 090 Kč
Jednolůžkový pokoj Superior Plus s výhledem - Imperial - 1 osobu 2 720 Kč
Zimní 2019: 01.12.2019 - 26.12.2019
Položka Cena
Dvoulůžkový pokoj Premium - Hvězda - 2 osoby 4 660 Kč
Jednolůžkový pokoj Premium - Hvězda - 1 osobu 2 580 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior Plus s výhledem - Hvězda - 2 osoby 4 660 Kč
Junior Suite - Hvězda - 2 osoby 4 920 Kč
Suite - Hvězda - 2 osoby 5 160 Kč
Suite de Luxe - Hvězda - 2 osoby 6 920 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior Plus - Imperial - 2 osoby 3 900 Kč
Jednolůžkový pokoj Superior Plus - Imperial - 1 osobu 2 200 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior Plus s výhledem - Imperial - 2 osoby 4 400 Kč
Suite - Imperial - 2 osoby 4 660 Kč
Suite Plus - Imperial - 2 osoby 6 160 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior - Neapol - 2 osoby 3 140 Kč
Jednolůžkový pokoj Superior - Neapol - 1 osobu 1 820 Kč
Jednolůžkový pokoj Superior Plus s výhledem - Imperial - 1 osobu 2 450 Kč
Hlavní sezóna 2020: 27.12.2020 - 07.01.2021, 14.04.2020 - 31.10.2020
Položka Cena
Dvoulůžkový pokoj Premium - Hvězda - 2 osoby 5 760 Kč
Jednolůžkový pokoj Premium - Hvězda - 1 osobu 6 280 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior Plus s výhledem - Hvězda - 2 osoby 6 020 Kč
Junior Suite - Hvězda - 2 osoby 6 280 Kč
Suite - Hvězda - 2 osoby 6 540 Kč
Suite de Luxe - Hvězda - 2 osoby 8 340 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior Plus - Imperial - 2 osoby 5 260 Kč
Jednolůžkový pokoj Superior Plus - Imperial - 1 osobu 5 780 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior Plus s výhledem - Imperial - 2 osoby 5 520 Kč
Suite - Imperial - 2 osoby 6 040 Kč
Suite Plus - Imperial - 2 osoby 7 580 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior - Neapol - 2 osoby 44 802 Kč
Jednolůžkový pokoj Superior - Neapol - 1 osobu 2 500 Kč
Jednolůžkový pokoj Superior Plus s výhledem - Imperial - 1 osobu 6 040 Kč
Vedlejší sezóna 2020: 21.12.2020 - 26.12.2020, 01.11.2020 - 30.11.2020, 01.03.2020 - 13.04.2020
Položka Cena
Dvoulůžkový pokoj Premium - Hvězda - 2 osoby 5 100 Kč
Jednolůžkový pokoj Premium - Hvězda - 1 osobu 5 620 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior Plus s výhledem - Hvězda - 2 osoby 5 360 Kč
Junior Suite - Hvězda - 2 osoby 5 620 Kč
Suite - Hvězda - 2 osoby 5 880 Kč
Suite de Luxe - Hvězda - 2 osoby 7 680 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior Plus - Imperial - 2 osoby 4 580 Kč
Jednolůžkový pokoj Superior Plus - Imperial - 1 osobu 5 100 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior Plus s výhledem - Imperial - 2 osoby 4 840 Kč
Suite - Imperial - 2 osoby 5 360 Kč
Suite Plus - Imperial - 2 osoby 6 900 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior - Neapol - 2 osoby 3 820 Kč
Jednolůžkový pokoj Superior - Neapol - 1 osobu 4 340 Kč
Jednolůžkový pokoj Superior Plus s výhledem - Imperial - 1 osobu 5 360 Kč
Zimní sezóna 2020: 01.12.2020 - 20.12.2020, 08.01.2020 - 29.02.2020
Položka Cena
Dvoulůžkový pokoj Premium - Hvězda - 2 osoby 4 540 Kč
Jednolůžkový pokoj Premium - Hvězda - 1 osobu 5 060 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior Plus s výhledem - Hvězda - 2 osoby 4 800 Kč
Junior Suite - Hvězda - 2 osoby 5 060 Kč
Suite - Hvězda - 2 osoby 5 320 Kč
Suite de Luxe - Hvězda - 2 osoby 7 120 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior Plus - Imperial - 2 osoby 4 020 Kč
Jednolůžkový pokoj Superior Plus - Imperial - 1 osobu 4 540 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior Plus s výhledem - Imperial - 2 osoby 4 280 Kč
Suite - Imperial - 2 osoby 4 800 Kč
Suite Plus - Imperial - 2 osoby 6 340 Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior - Neapol - 2 osoby 3 240 Kč
Jednolůžkový pokoj Superior - Neapol - 1 osobu 3 760 Kč
Jednolůžkový pokoj Superior Plus s výhledem - Imperial - 1 osobu 4 800 Kč
Hodnocení Hotel Spa Resort Hvězda

91%

 • Personál - 92%
 • 92 %
 • Cistota - 92%
 • 92 %
 • Lázenské sluzby - 93 %
 • 93 %
 • Pomer cena/výkon - 90%
 • 90 %
 • Stravování - 91%
 • 91 %

Dagmar V., Brno

12. července 2019

90%

Ráda bych poděkovala zaměstnancům hotelu i terapeutům za jejich práci, ochotu a vstřícnost, jimiž zpříjemnili můj týdenní pobyt v lázních.

Personál:
100%
Cistota:
90%
Lázenské sluzby:
90%
Pomer cena/výkon:
80%
Stravování:
90%

Hana K., Pardubice

7. července 2019

96%

Mariánské Lázně mám moc ráda. Ve Vašem hotelu jsem byla již po čtvrté. To je známka toho, že se mi u Vás líbí a s ubytováním jsem velmi spokojená.

Personál:
100%
Cistota:
100%
Lázenské sluzby:
90%
Pomer cena/výkon:
100%
Stravování:
90%

Jana N., Příbram

3. června 2019

98%

S urovní služeb jsem byla velmi spokojena, pohodlný velmi dobře zařízený pokoj, výborná kuchyně s velkým výběrem jídel, ochotný personál.

Personál:
100%
Cistota:
100%
Lázenské sluzby:
100%
Pomer cena/výkon:
90%
Stravování:
100%

Renata H., Slaný

15. května 2019

100%

Z pobytu v hotelu Hvězda jsme byli nadšeni, zejména z přístupu veškerého personálu, který byl na vysoké profesionální úrovni a přesto osobní. Určitě se sem vrátíme. PS. Jen bychom uvítali možnost větší flexibility co se týče změny některé procedury z balíčku, kterou nemůže jeden z páru absolvovat, za jinou cenově přiměřenou.

Personál:
100%
Cistota:
100%
Lázenské sluzby:
100%
Pomer cena/výkon:
100%
Stravování:
100%
Hotel Spa Resort Hvězda odpověděl na tuto recenzi:

Dobrý den Vážená paní Renato, slova chvály nás velice těší a je to pro nás příjemná motivace k tomu, abychom hotelové služby stále zlepšovali a věnovali se s nejlepší péčí našim hotelovým hostům. Vaš podnět předáme vedoucímu příslušného úseku, který v rámci našich možností zajistí nápravu. Rádi Vás opět přivítáme v hotelu Hvězda nebo v jednom z dalších hotelů naší společnosti v Mariánských Lázních. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám pevné zdraví, s pozdravem Radomíra Pavlištová Guest Relation Manager Spa Resort Hvězda


Lubomír H., Mladá Boleslav

4. března 2019

98%

Dobrý den. S návštěvou hotelu Hvězda a všemi jejími služby jsem byl nadmíru spokojen. Měl bych ale připomínku a to, že by sauny mohli být otevřeny dříve a ne až od 12 hod.

Personál:
100%
Cistota:
100%
Lázenské sluzby:
0%
Pomer cena/výkon:
90%
Stravování:
100%

Vybavení hotelu

Hotelový doktor

Župan k použití zdarma

Balkón na vyžádání

Bezbariérový přístup

Vlastní pramen
Do hotelu je přiveden minerální pramen.

Vhodné pro děti

Léčebné oddělení
V hotelu je vlastní balneo oddělení na léčebné procedury.

Parkování

Bazén

Wellness

Wi-fi zdarma

Hlídané parkoviště

V Centru
Hotel je maximálně 1 km od kolonády.

Fitness

Sauna

Dostávejte ty nejvýhodnější nabídky přímo do Vaší emailové schránky