Pro naše klienty si přejeme jen ten nejlepší zážitek z pobytu. Nejen ze samotného hotelu, ale také z pobytu v našem krásném lázeňském městě v Mariánských Lázních a jeho okolí. Proto máme pro každého klienta malou pozornost, která doufáme potěší.

⭐ Přehled VIP bonusů

Počet nocí Bonus Parkování Zvýhodněné aktivity Hlavní bonus
1 - 2 noci Káva ve vyhlášené kavárně zdarma Parkovací dům za plnou cenu nebo centrální parkoviště zdarma x x
3 - 6 nocí Káva ve vyhlášené kavárně zdarma Parkovací dům za 50 % nebo centrální parkoviště zdarma Golf Chip and Putt nebo vstup do wellness v hotelu Falkensteiner x
od 7 nocí Káva ve vyhlášené kavárně zdarma Parkovací dům zdarma Golf Chip and Putt nebo vstup do wellness v hotelu Falkensteiner vstup do Boheminium parku nebo degustační menu nebo vstup do městského muzea

*Realizace bonusu záleží na poskytovateli. V případě nemožnosti uplatnění voucheru nevzniká nárok na kompenzaci.

➡ Více informací o bonusech

☕ Káva ve vyhlášené kavárně zdarma

Vybereme vám jednu ze čtyř osobně prověřených možností, kde si můžete vychutnat váš šálek kávy.

1 + 1 káva zdarma v kavárně Edward Café přímo v kolonádě

Lázeňská kolonáda je jedno z míst, kam se jde podívat snad každý návštěvník města. Procházku vám chceme zpříjemnit a proto se stavte v Edward Café a ke kávě získáte jednu zdarma. Místo je po rekonstrukci, nabízí tak příjemné posezení nejen ve vnitřních prostorách, ale přímo pod konstrukcí kolonády. Určitě ochutnejte i místní dezerty. Kavárna je kromě měsíce února otevřena celoročně.

Více informací: Edward Café

1x káva a koláč v Boutique hotelu SwissHouse

Během procházky po lázeňském parku se můžete zastavit na domácí koláč a voňavou kávu do malého butikového hotelu SwissHouse, který má v létě slunnou terasu ze zahradou a v zimě lobby s krbem plně k dispozici návštěvníkům kavárny.

Více informací: Boutique Hotel SwissHouse

1x káva a koláč v luxusním Grandhotelu Nabokov

Jen pár kroků od kolonády si můžete dopřát voňavou kávu a koláč v luxusním Grandhotelu Nabokov, který má krásný výhled do sousedního parku přes prosklenou stěnu. Následně si procházku můžete prodloužit k pár set metrů vzdálenému lesnímu prameni.

Více informací: Grandhotel Nabokov

1 + 1 káva zdarma v Boutique hotelu SwissHouse

Stejně tak je možné si vychutnat svou dopolední či odpolední kávu. K jedné zakoupené kávě totiž získáte druhou zdarma.

Více informací: Boutique Hotel SwissHouse


🚘 Parkování

Parkování v městském parkovacím domě

Pro bezstarostnou dovolenou vám rádi zajistíme bezpečné parkování vašeho vozu po celou dobu pobytu. Nabízíme vám možnost hlídaného parkovacího místa v parkovacím domě v centru města, abyste svůj vůz měli celou dobu po ruce.

Výhodou je jisté rezervované místo předem, parkoviště je hlídané a zastřešené, a navíc má ideální výchozí pozici pro výlety. Parkovací místo vám můžeme rezervovat, buď za 240 Kč na noc, s 50% slevou nebo zdarma, dle délky vašeho pobytu. Podmínky platí dle dostupnosti volných parkovacích míst.

Více informací: Parkovací dům

Parkování na centrálním parkovišti

Rezervujeme vám parkovací místo pod dohledem kamerového systému na centrálním parkovišti vzdáleném 2 km od centra města. Zavazadla si vyložíte u hotelu a pak si bezstarostně zaparkujete svůj vůz na parkovišti. Do centra se dostanete buď trolejbusovou linkou č. 7 a č. 3 (10 minut jízdy) nebo pěšky (20 minut chůze). Parkování stojí 50 Kč / noc, pro vás je zdarma.

Umístění parkoviště: zde


🏌 Zvýhodněné aktivity

1 + 1 celodenní hra zdarma na veřejném golfovém hřišti Chip & Putt Royal golf clubu Mariánské Lázně

Chcete si vyzkoušet, jestli je golf tím správným sportem pro Vás, nebo již jste aktivní golfisté a chcete si procvičit krátkou hru na devítijamkovém par-3 hřišti Chip & Putt Royal golf clubu Mariánské Lázně? K jednomu placenému celodennímu vstupu dostanete druhý zdarma včetně možnosti zapůjčení golfových holí. Hřiště je v provozu od dubna do října.

Více informací: Chip and Putt

Sleva 250 Kč na osobu na celodenní vstup do největšího wellness ve městě

Abychom přispěli k ještě kvalitnějšímu relaxování u nás v lázních, zajistili jsme speciálně pro vás slevu na celodenní vstup do wellness 5* hotelu Falkensteiner. Ve wellness najdete celkem 4 sauny a 4 bazény, z toho jeden venkovní, zároveň příjemnou relax zónu s pohodlnými lehátky. Vstup je celodenní, můžete si během dne odskočit například na oběd či kávu a pak se opět do hotelu vrátit.

Vstup je možný kdykoliv mezi 10:00 a 22:00 navíc s možností 25% slevy na konzumaci na baru v lobby a na dokoupené procedury. V případě, že byste s sebou chtěli vzít své potomky, děti do 5,99 jsou zdarma. Župan a pantofle doporučujeme si vzít vlastní a případně jsou k dispozici na místě. Bonus za těchto podmínek platí v období 3.1.2024 - 31.3.2024.


🏰 Hlavní bonusy

Vstup do Miniaturparku Boheminium

Podívejte se zdarma do parku plného miniatur českých památek. V roce 2020 byl park nejnavštěvovanějším turistickým cílem Karlovarského kraje, a to už něco znamená. Přijďte se podívat na více než 75 zmenšenin a také na nejmenší koně světa.

Více informací: Park Boheminium

Degustační menu v Boutique hotelu SwissHouse

Vychutnejte si tříchodové degustační menu v Boutique hotelu SwissHouse****. Darujeme vám gurmánský zážitek.

Více informací: Boutique Hotel SwissHouse

1x vstup do Městského muzea

Váš pobyt si můžete zpříjemnit vstupem zdarma do městského muzea. Dozvíte se zajímavosti o historii města a o lázeňství. Mimo stálých expozic najdete v muzeu i uměleckou galerii, kde vystavují přední výtvarníci a umělci. Muzeum je otevřené celoročně, vždy kromě ledna a února.

Více informací: Městské muzeum


Potřebujete poradit? Jsme tu pro vás. Máte-li dotaz ohledně bonusu, hotelu nebo konrétního balíčku, neváhejte se na nás obrátit buďto telefonicky nebo pomocí emailu.


👉 Naše tipy na oblíbené pobyty na 7 nocí

Příklad: Vaše bonusy k rezervaci pobytu na 7 nocí

 • parkování v parkovacím domě v centru zdarma v hodnotě 1 680 Kč
 • kávu ve vyhlášené kavárně zdarma
 • jedna zvýhodněná aktivita
 • jeden ze tří hlavních bonusů
Lázeňský léčebný pobyt
Léčebné 14 procedur 7 nocí

Lázeňský léčebný pobyt - 7 nocí

Balíček zahrnuje na osobu:

 • 7x ubytování
 • 7x polopenze /snídaně a večeře formou švédských stolů/
 • základní lékařské vstupní a závěrečné vyšetření se závěrečnou lékařskou zprávou
 • 14 léčebných procedur dle předpisu lékaře
 • minerální pitná kúra na předpis lékaře
 • volný vstup do Ensana Premier Fitness
 • volný vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda s bazénem, whirlpoolem, 2 saunami, parní lázní a tepidáriem (spojeno koridorem)
 • vstup do Římských lázní v hotelu Nové Lázně se 3 bazény s vířivými proudy a whirlpoolem, saunový svět se sanariem, 2 saunami, parní lázní, bazénkem a ledovou tříští (spojeno koridorem)
 • pravidelné přednášky, kulturní programy
 • animační programy ve fitness a bazénu
 • Wifi připojení na celém hotelu, internetový koutek
Zobrazit celý popis balíčku

od 20 790 Kč / 1 osoba v DP Dvoulůžkový pokoj