Přijeďte načerpat energii do Mariánských Lázní. Rádi vám zajistíme nejen ubytování, ale i speciální balíčky služeb za výhodné ceny. Vše za vás vyřídíme ZDARMA. Platíte až přímo v hotelu.

Za kvalitu námi nabízených hotelů se můžeme osobně zaručit. S jejich službami jsme se osobně seznámili, a právě proto je můžeme bez obav doporučit. Přijeďte si odpočinout a načerpat nové síly do Mariánských Lázní. Jsme si jisti, že se sem budete rádi vracet.

Zajistíme pro vás

  • ubytování v Mariánských Lázních
  • víkendové pobyty v Mariánských Lázních
  • wellness pobyty
  • relaxační pobyty
  • speciální balíčky lázeňských služeb

Náš tým


Ing. David Folprecht
Jednatel
David Folprecht
Ing. Noemi Candrová
Ředitelka
Noemi Candrová
Andrea Kleimannová
Sales Manager
Andrea Kleimannová
Štěpán Hanzlík
Sales Manager
Štěpán Hanzlík
Adéla Rochová
Sales Manager
Adéla Rochová
Hanka Drahokoupilová
Sales Manager
Hanka Drahokoupilová

Naši spokojení hosté


R. Vyvlečka 16.04.2024

Děkuji Vám za pozorné a vstřícné jednání v souvislostí s potvrzením uvedené objednávky.

Manželé Holubovi 03.04.2024

Dobrý den, paní Candrová,

v neposlední řadě bychom chtěli vyslovit velkou pochvalu rovněž Vašemu kolektivu "rezervace" za rychlé, ochotné a bezproblémové vyřízení všech náležitostí kolem našeho pobytu i za pravidelné posílání akčních nabídek.

Bylo to super a do ML se moc rádi znovu vrátíme.

M. Šeborová 05.03.2024

Velmi děkuji za potvrzení rezervace a zaslané dokumenty a za neskutečnou rychlost a ochotu.

L. Stachová 16.10.2023

Dobrý den, dodatečně vám děkuji za opět perfektně zajištěný akční slevový pobyt v hotelu Olympia ve dnech 8 – 10.10. Vše bylo dokonale zajištěno včetně rezervace objednaných masáží pro mě i manžela, parkování i voucher do Edward Café, který jsme také využili. S pobytem jsme byli velmi spokojeni, hotel je velice pěkný, personál příjemný a ochotný, kuchyně vynikající.

L. Mazancová 04.09.2023

Vše bylo v naprostém pořádku, moc děkuji za vstřícný a milý přístup.

I. Žídková 01.09.2023

Velmi děkuji za vstřícnost a pochopení při rezervaci. Posílám pozdravy paní Kleimannové i panu Štěpánovi.

Blanka Š. 05.05.2022

Vážení pracovníci,

dnes jsme ukončili 6ti denní pobyt v Mariánských Lázních. Chceme vám všem touto cestou poděkovat za rychlé a vynikající vyřízení našeho nedorozumění v hotelu Svoboda: V Pacifiku jsme byli všichni velice spokojení. Pobyt se nám líbil. Jsem vám vděčni za vaše pochopení a řešení. Už se těšíme na příští rok.

Zorka Č. 28.01.2022

Dobrý den, paní Růžičková,

děkuji za odpověď a též za velmi milé a profesionální jednání. Právě to byl rozhodující důvod, proč jsem si pobyt právě u vás vybrala.

Krásný den

Marie a Michal H. 31.05.2021

Dobrý den, vážená paní Růžičková,

velice Vám děkujeme za milé přijetí ve vaší kanceláři. Všichni Vaši kolegové jsou vždy velmi laskaví a nápomocní při řešení ubytování i dalších služeb.

Opravdu si všichni zasloužíte velký dík.

Jiří P. 28.05.2021

Dobrý den,

děkuji za vstřícnost při hledání termínu lázeňského pobytu a ochota vyhovět klientovi. V dnešní době, době Coronaviru, nebývá ochota a zájem vyhovět, tak častý. Proto s povděkem kvituji snahu a zájem o nynějšího

i budoucího lázeňského klienta.

Přeji slušné klienty a ještě jednou velký dík.

S přátelským pozdravem

Jiří Plecer

Karla a Zdeněk D. 23.12.2020

Milé dámy Andreo Noemi Hano a Petro , předem vás srdečně zdravím a ještě jednou vám moc děkuji , za nádhernou dovolenku v hotelu Hvězda , kterou díky vám jsme prožili s manželem u vás. Za celý život jsme nic jiného tak úžasného nezažili , připadali jsme si jak v pohádce . Velký dík patří nejen vám ale i všem zaměstnancům hotelu Hvězda , kteří se o nás starali a rádi zase někdy k vám do Mar.Lázní přijedeme. Děvčata spolu s manželem vám přejeme také báječné vánoční svátky plné pohody a do Nového Roku 2021 pak hlavně hodně zdravíčka , pohody a elánu. Mějte se moc pěkně a ještě jednou vám moc děkuji. S pozdravem Karla a Zdeněk D.

Renata P. 22.05.2020

Dobrý den, paní Andreo.

Děkuji Vám za zaslání potvrzené rezervace. Se vším v této rezervaci souhlasíme a termín nástupu bereme za závazný. Chci Vám i paní Haně moc poděkovat za Vaši vynikající spolupráci. Je pravda, že bez Vás a Vašeho výborného přístupu ke klientům bychom to asi vzdaly a nikam nejely. Kéž je takových pracovníků, jako jste Vy, více ! Již se moc těšíme na návštěvu Mariánských Lázní a ještě jednou děkujeme za Vaši ochotu.

S přátelským pozdravem Renata P.

Rodina K. 08.01.2020

Dobrý den paní Drahokoupilová, děkujeme za vstřícnost a rychlé vyřízení změny našeho požadavku a potvrzujeme pokoj Superior za 7560 Kč.

Děkujeme a těšíme se zase na Mariánské Lázně s pozdravem

Jarmila Z. 15.11.2019

Dobry den, ano, potvrzeni jsem dostala obratem i s voucherem do kavarny. U Vas rychlost vyrizovani objednavek funguje opravdu perfektne. Uz se tesime na lazensky pobyt. Dekuji a preji hezky den

Marta 08.10.2019

Dobrý den ,potvrzuji rezervaci v hotelu Bohemia. Děkuji za úžasnou a milou spolupráci paní Šilingová.

Ulrike 26.05.2019

Milá paní Kleimannová,

chci mockrát děkovat za príma spoluprace s Vámi. Měli jsme nádherný pobyt v M. Lázních a hotel byl absolutně špička. Lidé, pokoje (hlavně naše – spali jsme jako králové), bázen’, večeře a snídaní: nemoh by lepsí než u Vás.

A díky za láskavý dárek!!! Doufám se tu rašelinu moc nepotřebujeme, ale kdyby ano, bude moc dobrá a budu na Vás vzpomínat!

Mejte se moc fajn a srdečné pozdravy

Ulrike

Nina M. 22.02.2019

Dobrý den paní Kleimannová, včera jsem od Vás obdržela dárkovou tašku s dárečky. Velmi mile mne to překvapilo - děkuji. V hotelu Hvězda se nám s manželem velmi líbilo, zejména široké možnosti relaxace - wellness centrum v hotel Hvězda a Římské Lázně. Jsme velmi spokojeni. Zítra odjíždíme domů a doufáme, že se ještě někdy do Mariánských Lázní vrátíme. Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci a pevné zdraví! S pozdravem

Radim S. 12.01.2019

Dobrý den, děkuji za zaslání potvrzení rezervace pobytu v hotelu Olympia, Mariánské Lázně Děkuji také za milou pozornost - dárkový voucher do restaurace Medité, i za vstup do solné jeskyně.

Jak jsem již uvedl, naprosto perfektní, rychlé a vstřícné služby i jednání. Maximální spokojenost.

Přeji hezký den a těším se na pobyt u Vás.

Jana B. 16.12.2018

Vážená paní Andreo,

opětovně jste odvedla skvělou práci a moc Vám děkujeme!

I Vám přeji krásné prožití vánočních svátků a vše nej do nového roku jak v osobním, tak v pracovním životě.

S přáním příjemného dne

Jana A. 14.12.2018

Dobrý den, mockrát Vám děkuji za úžasnou práci. Mám velikou radost a věřím, že budou mít i obdarované. Přeji Vám krásné svátky a hodně zdraví a úspěchů v novém roce.

Spilková 19.09.2018

Dobré odpoledne paní Kleimannová, děkuji Vám všem za velice ochotné a rychlé jednání. Už nyní se na pobyt a odpočinek ve Vašich krásných lázních i s kamarádkou těšíme. Přeji Vám hezký večer i pěkné následující podzimní dny

Iva M. 14.12.2017

Vážená paní Kleimannová,

velice Vám děkuji za Vaši ochotu a vstřícnost. Skutečně mne potěšila a překvapila Vaše operativnost a porozumění pro vrtochy hostů.

Už dnes se k Vám moc těšíme.

I já Vám přeji klidné a krásné vánoční svátky a novém roce hodně zdraví a pohody.

Se srdečným pozdravem

Iva M.

Š. 12.10.2017

Chtěla bych vám poděkovat za váš přístup a jak ke mě přistupujete jako ke klientovi. Je vidět, že vám záleží abychom byli spokojeni. Je to moc dobrý pocit a zvláště v této hektické době, kdy dobré vztahy mezi lidmi nejsou na prvním místě a troufám si tvrdit že u vás je to naopak, takže přeji vše dobré a doufám že se tato situace už vyřeší ke spokojenosti všech zúčastněných stran.

Hezký den

Š.

K. 10.10.2017

Dobrý den pani Vohlídalová, potvrzuji přijetí emailu.

Ještě jednou srdečně děkuji za nesmírně vstřícné jednání.

S přáním hezkého dne

Zdraví K.

Fridrich a Ivana W. 09.02.2016

Dekuji za vas cas a komunikaci s trochu komplikovanym zakaznikem! Tesime se na marianky a musim rici, ze delate pro vasi firmu prijemnou reklamu! Prijedeme a radi akceptujem vasi nabidku, Fridrich a Ivana Weis