Depandance Labe

Domů / Danubius Hotely / Depandance Labe

  • Exteriér hotel Labe
  • Výhled na kolonádu z hotelu Labe
  • Recepce hotel Labe
  • Restaurace v hotelu Labe
  • Dvoulůžkový pokoj Komfort v hotelu Labe

4 důvody proč do Depandance Labe


Poloha přímo u kolonády
Krásný výhled
Léčebné oddělení
Hodnocení hotelu

Poloha přímo u kolonády
Krásný výhled
Léčebné oddělení
Depandance  Labe*** se nachází přímo u lázeňské promenády a nabízí tím ojedinělý výhled na kolonádu se Zpívající fontánou. Hotel má k dispozici 32 útulných pokojů Komfort vybavených sprchou nebo vanou, televizí, telefonem, připojením na internet, minibarem, sejfem, fénem.   Restaurace a spa oddělení se nachází …

O Depandance Labe


O Depandance Labe

Depandance  Labe*** se nachází přímo u lázeňské promenády a nabízí tím ojedinělý výhled na kolonádu se Zpívající fontánou.

Hotel má k dispozici 32 útulných pokojů Komfort vybavených sprchou nebo vanou, televizí, telefonem, připojením na internet, minibarem, sejfem, fénem.

 

Restaurace a spa oddělení se nachází v hotelu Svoboda vzdálený ca. 300 m od hotelu.

 

Hosté mohou denně zdarma navštěvovat bazén a saunu v hotelu Pacifik, vzdálený ca. 350 m od hotelu.

 

 

Všeobecné podmínky

Příjezd

Od 14:00


Odjezd

Do 12:00


Storno

REZERVACE DO 3 POKOJŮ: do 3 dnů před příjezdem - zdarma, 2 dny před příjezdem - 100% z ceny první noci, méně jak 2 dny před příjezdem - 50% z celkové částky; REZERVACE OD 4 POKOJŮ: do 7 dnů před příjezdem - zdarma, 6 dnů před příjezdem a méně - 50% z celkové částky


Kontakt

Rádi Vám s pobytem poradíme přímo na míru.

Zavolejte nám na +420 777 722 045. Případně nám napište přes Kontaktní formulář.


Akceptované kreditní karty

Karty


Certifikáty hotelu

Certifikáty

TUV certification healing europe spa image

Ceny Depandance Labe
Hodnocení Depandance Labe

Štěpánka, Nošovice

26. září 2013

80%

Hodnocení jsem vyplnila již v letáčku na pokoji 309. Skvělá byla obsluha v jídelně, obě dámy jsou opravdu na svém místě, vždy s úsměvem, pozdravem a přáním hezkého dne. Ovšem u paní recepční jsem měla pocit, že práce ji nebaví, bez úsměvu apod... Informace, které jsem obdržela e-mailem o lázeňských službách, byly jiné než na místě samém. Uvítací nápoj, volný vstup do bazénů apod., se týká jen pobytu delším než 6 nocí, což jsem nevěděla. Naštěstí na Spa recepci hotelu Hvězda po nás nechtěli 100 Kč za vstup do bazénu, jak nás informovala paní recepční. A když jsem si ráno následující den po příjezdu chtěla objednat masáže, mezi dveřmi mi bylo řečeno, ať přijdu ve 13 hodin, teď že nemají čas. Masáž, kterou jsem pak absolvovala, když se zázračně vyšetřil jeden termín, byla horší než kdybych byla na lázeňské léčbě hrazené pojišťovnou.

Personál:
80%
Cistota:
100%
Lázenské sluzby:
70%
Pomer cena/výkon:
50%
Stravování:
100%

Milan, Kralupy

24. června 2013

94%

Ubytování pro staršího pána jako já je dobré nejsem náročný host, ale přesto mi chybí v televizní nabídce satelit a tím mám na mysli všechny české a slovenské programy, a dále jelikož jsem sportovně založen taktéž všechny dostupné sportovní kanály. Dále si myslím že na pokojích by mohla být už plazmová televize, ono se to zdá nepodstatné, ale když je špatné počasí tak ta televize je vhodný společník, hlavně pro starší ročníky. To víte za mlada jsem měl jiné zájmy a ne televizi. Zároveň vám chci poděkovat že jste mne vybrali k hodnocení, potěší to letitého návštěvníka Marianských Lázní, který je pravidelným návštěvníkem Lázní 4x do roka. A mám zato i když to do této rubriky nepatří ale věřím že to předáte dál tak by si třeba hotel Labe měl považovat takových návštěvníků jako jsem já a nabídnout jiné ceny ubytování než jsou v katalogu. Určitě by se to vyplatilo.

Personál:
100%
Cistota:
100%
Lázenské sluzby:
100%
Pomer cena/výkon:
70%
Stravování:
100%

Jana Š.

12. září 2012

86%

Příjemné, vstřícné a vždy s úsměvem podané jídlo, prostě bez připomínek, chutné. Moc děkuji celému personálu za jejich ochotu!!!

Personál:
90%
Cistota:
80%
Lázenské sluzby:
80%
Pomer cena/výkon:
80%
Stravování:
100%

Irena V.

10. září 2012

88%

Velice kladně hodnotím svůj léčebný pobyt, který zlepšil můj zdravotní i psychický stav. Děkuji všem a moc bych si přála, abych příští rok absolvovala léčení v krásném prostředí Mar.Lázní v hotelu Labe.

Personál:
90%
Cistota:
80%
Lázenské sluzby:
100%
Pomer cena/výkon:
80%
Stravování:
90%

Růžena, Praha

30. srpna 2012

86%

Děkuji p.kuchaři za výborné jídlo a veškerému personálu za jejich ochotu a vstřícnost a za léčbu!

Personál:
90%
Cistota:
80%
Lázenské sluzby:
100%
Pomer cena/výkon:
80%
Stravování:
80%

Vybavení hotelu

Domácí mazlíčci

V Centru
Hotel je maximálně 1 km od kolonády.

Dostávejte ty nejvýhodnější nabídky přímo do Vaší emailové schránky